0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Netherlands Eredivisie
SC Heerenveen
۱
۱
PSV Eindhoven
Finished
۱۹:۱۵
FC Twente Enschede
۰
۰
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۷:۰۰
FC Utrecht
۱
۰
Heracles Almelo
Finished
۱۷:۰۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
Masachapa FC
۰
۰
Las Sabanas CF
Finished
۰۰:۰۰
  Croatia U19 1. Hnl
NK Dugopolje
۲
۱
HNK Osijek
Finished
۱۲:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
Hamburger SV
۳
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۰۰
SC Paderborn 07
۱
۱
Hansa Rostock
Finished
۱۶:۰۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۳
FC Basel 1893
Finished
۱۹:۰۰
Lausanne-Sport
۰
۳
Servette Geneva
Finished
۱۹:۰۰
  El Salvador Segunda Division
Adi Sivar San Salvador
۰
۰
AD Destroyer FC
Finished
۰۳:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
AD Cali
۲
۱
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۲:۳۰
  Romania Liga I
CS Universitatea Craiova 1948
۲
۳
Fotbal Club FCSB
Finished
۲۱:۴۵
  Argentina Torneo Regional Federal Amateur
Unidos de Olmos
۲
۱
Estrella de Berisso
Finished
۲۳:۳۰
Social Atletico Television
۳
۴
Deportivo Metalurgico
Finished
۲۳:۳۰
CA Escuela Pte. Roca
۲
۱
Union de Oncativo
Finished
۲۳:۳۰
Atletico Las Campanas
۱
۵
Sportivo Baradero
Finished
۲۳:۳۰
  Argentina Primera D
Centro Espanol
۱
۰
Defensores de Cambaceres
Finished
۲۳:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
Olaria RJ
۱
۰
Perolas Negras RJ
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Nova Venecia ES
۷
۶
Aster Brasil FC ES
Finished
۲۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
Inter Milano
۲
۰
Pescara Calcio
Finished
۱۳:۱۵
ACF Fiorentina
۰
۰
Genoa CFC
Finished
۱۷:۳۰
  Bolivia Division Profesional
Independiente Petrolero
۲
۱
Real Santa Cruz
Finished
۰۳:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Djurgardens IF
۲
۳
Varbergs BoIS
Finished
۱۷:۳۰
  Hong Kong, China FA Cup
Hong Kong Rangers
۴
۰
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
  Thailand Thai League 3
Bankhai United
۱
۱
Chachoengsao FC
Finished
۱۲:۰۰
Assumption United
۴
۰
Thawi Watthana Samut Sakhon United FC
Finished
۱۲:۰۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga S/S-W
FSV Mainz
۳
۲
SSV Ulm 1846
Finished
۱۳:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga West
Rot-Weiss Essen
۲
۱
Fortuna Cologne
Finished
۱۳:۳۰
Borussia Dortmund
۹
۱
Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J.League 2
FC Ryukyu
۱
۱
Niigata Albirex
Finished
۰۷:۳۰
Thespakusatsu
۰
۰
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Blaublitz Akita
۱
۴
Tokyo Verdy
Finished
۰۷:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۲
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Isloch
۰
۴
Energetik BGU Minsk
Finished
۱۳:۳۰
  El Salvador Primera Division, Apertura
Alianza FC San Salvador
۲
۰
Jocoro FC
Finished
۰۰:۳۰
Once Deportivo de Ahuachapan
۴
۳
Santa Tecla FC
Finished
۰۰:۳۰
CD FAS Santa Ana
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۰:۳۰
CD Platense Municipal Zacatecoluca
۰
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۰:۳۰
AD Chalatenango
-
-
AD Isidro Metapan
Cancelled
۰۰:۳۰
  Hungary Nb III
ETO Akademia
۰
۲
Papai Perutz FC
Finished
۱۳:۳۰
Gyirmot FC Gyor II
۴
۰
Balatonfuredi FC
Finished
۱۳:۳۰
Ujpest FC II
۰
۰
Egri FC
inprogress
۱۳:۳۰
Paksi FC II
۱
۰
Esmtk Budapest
Finished
۱۳:۳۰
MTK Budapest II
-
-
Dabas FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Spain Primera Division Rfef
RC Celta de Vigo B
۱
۱
Extremadura UD
Finished
۱۴:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۱
۱
CD Tudelano
Finished
۱۴:۳۰
CD Linares
۱
۰
Real Madrid Castilla
Finished
۱۴:۳۰
RC Deportivo La Coruna
۱
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۹:۳۰
UCAM Murcia
۲
۰
CF Algeciras
Finished
۱۹:۳۰
Sevilla Atletico
-
-
UE Costa Brava
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Clube do Remo PA
۰
۰
AD Confianca SE
Finished
۲۲:۳۰
  Belgium Pro League 1B
RWD Molenbeek 47
۲
۲
KMSK Deinze
Finished
۲۲:۳۰
  Poland Iii Liga, Group 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki
۰
۰
Mamry Gizycko
Finished
۱۴:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Managua FC
۱
۲
Diriangen FC Diriamba
Finished
۰۴:۳۰
  Armenia Premier League
FC Ararat-Armenia
۲
۰
FC Van Charentsavan
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
UE Vilassar de Mar
۲
۲
UE Sant Andreu
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Bundesliga
TSV Hartberg
۲
۱
LASK
Finished
۱۷:۰۰
  Indonesia Liga 1
Persib Bandung
۰
۱
Arema FC
Finished
۱۷:۱۵
Persik Kediri
۰
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۴:۴۵
Persita Tangerang
۱
۰
PSS Sleman
Finished
۱۱:۴۵
  Serbia Superliga
FK Kolubara Lazarevac
۲
۱
FK TSC Backa Topola
Finished
۱۵:۳۰
  Belgium Pro League
SV Zulte Waregem
۲
۰
K Beerschot VA
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa FGF
Gremio Esportivo Gloria RS
۰
۱
Passo Fundo
Finished
۲۲:۰۰
  Japan J3 League
YSCC Yokohama
۰
۲
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
Grulla Morioka
۱
۰
Kataller Toyama
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۳
Gainare Tottori
Finished
۰۸:۳۰
  Argentina Superliga
CA Patronato Parana
۰
۳
CD Godoy Cruz
Finished
۰۱:۴۵
  Norway Eliteserien
FK Haugesund
۱
۲
Sandefjord Fotball
Finished
۱۹:۳۰
Tromsoe IL
۰
۰
Stabaek IF
Finished
۱۹:۳۰
  Slovenia PrvaLiga
Mura Murska Sobota
۳
۱
NK Maribor
Finished
۲۲:۴۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Dila Gori
۱
۳
FC Telavi
Finished
۱۶:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Leganes
۴
۱
UD Las Palmas
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 9
Udc Torredonjimeno
۱
۱
UD Torre Del Mar
Finished
۲۰:۰۰
  Guatemala Liga Nacional. Apertura
Antigua GFC
۰
۰
FC Santa Lucia Cotzumalguapa
Finished
۰۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
۳
۱
Utebo FC
inprogress
۱۳:۳۰
SD Borja
-
-
CF Atletico de Monzon
inprogress
۱۸:۳۰
  Estonia Premium Liiga
JK Narva Trans
۰
۲
FCI Levadia Tallinn
Finished
۱۴:۳۰
Flora Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond
Finished
۱۶:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
FC Oliveira do Hospital
۱
۱
Sporting Lisbon B
inprogress
۱۴:۳۰
  France Ligue 1
AS Saint-Etienne
۱
۳
Paris Saint-Germain
Finished
۱۵:۳۰
  Burundi Premier League
Bumamuru FC
۰
۰
Sports Dynamic
Finished
۱۶:۳۰
  Ghana Premier League
King Faisal
۰
۰
Medeama SC
Finished
۱۸:۳۰
Karela United FC
۰
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
  Malta First Division
Vittoriosa Stars
۰
۳
Melita FC
Finished
۲۰:۳۰
Mqabba FC
۲
۴
Zejtun Corinthians FC
Finished
۲۱:۳۰
  Brazil Paraibano, Serie B
CS Paraibano PB
۶
۰
GR Serrano PB
Finished
۲۱:۳۰
  Rwanda National League
Espoir FC (RWA)
۱
۰
Etincelles
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Niederrhein
Ratingen SV Germania 04/19
۱
۲
TVD Velbert 1870
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
CF America
۱
۳
Pumas UNAM
Finished
۰۴:۳۰
  North Macedonia 1. MFL
Makedonija Gjorce Petrov
۱
۲
Shkendija Tetovo
Finished
۱۵:۳۰
Bregalnica Stip
-
-
Borec Veles
inprogress
۱۵:۳۰
Shkupi Cair
-
-
FC Struga Trim Lum
inprogress
۱۵:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup
TP Mazembe
۱
۰
Marumo Gallants FC
Finished
۱۶:۳۰
Zanaco
۳
۰
Binga FC
Finished
۱۶:۳۰
  Hong Kong, China Division 1
South China FC
۱
۱
Yuen Long FC
Finished
۰۹:۰۰
Happy Valley AA
۵
۰
Citizen AA
Finished
۰۹:۰۰
  Romania Liga 2
ASU Politehnica Timisoara
۲
۱
Csa Steaua Bucuresti
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 2
Up Langreo B
۱
۲
Luarca CF
Finished
۱۴:۳۰
  Poland II Liga
Slask II Wroclaw
۱
۲
Pogon Siedlce
Finished
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Bul FC
۱
۱
Gaddafi Fc
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Division 2, Sodra Svealand
Syrianska FC
۱
۲
Nykopings BIS
Finished
۱۵:۳۰
Mjolby AI FF
۵
۱
Varmbols FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Division 2, Vastra Gotaland
Eskilsminne IF
۳
۲
Torslanda IK
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro 1. Cfl
FK Iskra Danilovgrad
۰
۰
FK Mornar Bar
Postponed
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Sassari Calcio Latte Dolce
۱
۱
Cynthialbalonga Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Italy Serie A
AC Milan
۱
۳
Sassuolo Calcio
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Campeonato De Portugal
FC Barreirense
۲
۲
LGC Moncarapachense
Finished
۱۸:۳۰
SC Praiense
۱
۱
Clube Uniao Idanhense
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary NB II
Pecsi MFC
۱
۲
Dorogi FC
Finished
۱۹:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore
۱
۱
Budafoki Mte
Finished
۱۹:۳۰
  Senegal Premier League
Cneps
۰
۰
Generation Foot
Finished
۲۰:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo IV
Malaga CF
۲
۰
Calavera CF
Finished
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Tritium Calcio 1908
۲
۲
Sammaurese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  Switzerland Promotion League
FC Stade Nyonnais
۱
۰
FC Biel-Bienne
Finished
۱۷:۳۰
  Kosovo Superliga
KF Feronikeli
-
-
FC Ballkani
inprogress
۱۵:۳۰
KF Malisheva
-
-
KF Drenica Skenderaj
inprogress
۱۵:۳۰
KF Llapi
-
-
SC Gjilani
inprogress
۱۶:۰۰
  Spain Second Division B
Club Marino de Luanco
-
-
UD Llanera
inprogress
۱۹:۳۰
Salamanca CF Uds
-
-
UP Langreo
inprogress
۱۹:۳۰
Terrassa FC
-
-
Espanyol Barcelona B
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
Mazarron FC
-
-
UD Los Garres
inprogress
۱۹:۰۰
  Togo Championnat National de Premiere Division
AS Togo-Port
۰
۱
Dyto FC
Finished
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Asd Imperia 1923
-
-
Vado FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Molfetta Calcio
۰
۴
US Citta Di Fasano
Finished
۱۷:۳۰
  Greece 3Rd League, Group 6 (4)
A.P.O. Thyella Rafina FC
-
-
AO Piliou
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece 3Rd League, Group 3 (4)
Po Elassonas
-
-
AO Voiotias Ypatou
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil U20 Copa Do Nordeste
Fortaleza EC CE
-
-
Fluminense EC PI U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece 3Rd League, Group 2 (4)
OF Agiou Mathaiou
-
-
AE Pontion Kozanis
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Mineiro, Segunda Divisao
Santarritense FC MG
-
-
Manchester MG
inprogress
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2
Pierikos FC
-
-
Niki Volou 1924 PAE
inprogress
۱۶:۱۵
Pasa Irodotos
-
-
Kallithea FC Athén
inprogress
۱۶:۱۵
AEK Athens B
-
-
AE Asteras Vlachioti
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
APO Levadiakos FC
-
-
OFI Ierapetras 1970
inprogress
۱۶:۱۵
AS Rodos
۴
۰
APS Zakynthos
Finished
۱۶:۱۵
AE Kifisia FC
-
-
Diagoras Rhodes
inprogress
۱۸:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Zemun U19
-
-
Mladost Lucani U19
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece Super League, Women
Feidon Argous
-
-
OFI
inprogress
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Spezia Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AC Milan SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Genoa CFC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
SS Lazio SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AS Roma SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
CD Marino
inprogress
۱۵:۳۰
CD Buzanada
-
-
SD Tenisca
inprogress
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
RB Leipzig SRL
-
-
Bayer 04 Leverkusen SRL
inprogress
۱۵:۰۰
Eintracht Frankfurt SRL
-
-
Union Berlin SRL
inprogress
۱۵:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 18
CD AZUQUECA
۰
۳
CD Guadalajara
Finished
۱۴:۳۰
  Nepal A-Division league
Jawalakhel Youth Club
-
-
Nepal Police Club
inprogress
۱۴:۳۰
Brigade Boys Club
-
-
Nepal Armed Police Force
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Crimea Premier League
FC Gvardeets Skvortsovo
-
-
FC Rubin Yalta
inprogress
۱۴:۳۰
  Ukraine Druga Liga
Afsk Kiev
-
-
FC Chernigiv
inprogress
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Chelsea FC SRL
-
-
Manchester United FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Manchester City SRL
-
-
West Ham United SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Leicester City SRL
-
-
Watford FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Burnley FC SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Brentford FC Srl
-
-
Everton FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
AS Saint Etienne SRL
-
-
Paris Saint-Germain SRL
inprogress
۱۲:۳۰
AS Monaco SRL
-
-
Strasbourg Alsace SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
Olympique Lyon SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Stade Reims SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
inprogress
۱۴:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
Stade Brestois 29 SRL
inprogress
۱۴:۳۰
FC Lorient Srl
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۴:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
Estac Troyes Srl
inprogress
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
RCD Espanyol Barcelona SRL
-
-
Real Sociedad SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Real Betis Balompie SRL
-
-
UD Levante SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Real Madrid SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Cadiz CF Srl
-
-
Atletico Madrid SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  India Bangalore Super Division
Bengaluru FC
-
-
Asc And Center FC
بازی شروع نشده است
۱۱:۴۵
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
CSKA Moscow SRL
-
-
FK Zenit Saint Petersburg SRL
inprogress
۱۱:۳۰
FK Rubin Kazan SRL
-
-
FK Dinamo Moscow SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Nizhny Novgorod Srl
-
-
FC Krylia Sovetov Samara SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Malatyaspor SRL
-
-
Galatasaray SK SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Sivasspor SRL
-
-
Hatayspor Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Fatih Karagumruk SK Srl
-
-
Trabzonspor SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Gaziantep SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Suwon Bluewings SRL
-
-
Ulsan Hyundai FC SRL
Finished
۰۶:۰۰
FC Seoul SRL
-
-
Gangwon FC SRL
Finished
۰۶:۰۰
Daegu FC SRL
-
-
Jeonbuk Hyundai Motors SRL
Finished
۰۶:۰۰
Incheon United FC SRL
-
-
Pohang Steelers SRL
Finished
۰۶:۰۰
  Japan Empress Cup, Women
Veertien Mie FC
-
-
University of Tsukuba
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
  Ireland FAI Cup
Saint Patrick´s Athletic FC
-
-
Bohemians Dublin FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید